Final’de Eğitim

Final, değişen ve dönüşen eğitim sistemimize Final Akademi Anadolu Liseleri adı altında yeni bir okul konsepti kazandırdı. Final Akademi Andolu Liseleri’nde okul müfredatının yanı sıra sınava hazırlık kursları da yer almaktadır. Akademik başarıyı ön plada tutan, kaliteli ve sıcak bir eğitim yuvası olan Final Akademi Anadolu Liseleri’nde sadece öğretmeye değil, öğrenmeyi öğretmeye; ezberciliğe değil anlamaya, analiz ve sentez yapabilmeye; başarısızlığı değil, başarıyı ölçmeye; tek kaynağa değil, çok farklı kaynaklara; zorlamaya değil, istekli olmaya, istek yaratmaya; korku ve otoriteye değil, sevgiye ve demokratik olmaya önem verilir.

Sınava hazırlık konusunda deneyimli öğretmen kadrosunu bünyesinde barındıran Final Akademi Anadolu Liseleri’nde, öğrencilere bilgiyi depolamaktan çok ona erişme ve kullanma yolları öğretilir. Öğrencilerin okumayı, araştırmayı, keşfetmeyi zevk haline dönüştürmesi, dürüst, değerler bilinci taşıyan, sorumluluk sahibi, özgüveni yüksek, kişisel yeteneklerinin farkında olan, kendisiyle barışık, çevreyle uyumlu, değişime açık, yeniliğe istekli, ülkesini çağdaş medeniyet düzeyinin üzerine çıkarmayı hedefleyen bireyler olarak yetişmesi hedeflenmektedir.

Merter Final Ortaokul

Ortaokul

Final Okulları ortaokul bölümünde, günümüzde eğitim alanında dünya çapında yaşanan tüm olumlu değişikliklerin ve yeni gelişmelerin eğitim programları içine yedirildiği bir model uygulanır.

Merter Final Anadolu Lisesi

Anadolu Lisesi

Uyguladığımız aktif öğrenme modeli öğrenme sorumluluğunu almalarını hedeflediğimiz çocuklarımızı hem yaşam hem de sınav başarısı için hazırlamaktayız.

Seo Dots

Eğitim Biz;

Merter Final'de, öğrencinin gerçek performansı ortaya çıkarılarak en iyi sonucu alması, kendi kulvarında birinci olması amaçlanır.

Merter Final Okulları olarak her gün online eğitim, whatsapp soru çözümleri, haftalık KTT, telafi ders programları ve yüz yüze rehberlik servisimizle öğrencilerimizin haftalık takipleri, ders programları, derse katılım oranlarını devamlı takip ediyoruz.

Sizi Arıyalım

Geleceğine doğru eğitim ile yön ver! Başarıya giden yolda Merter Final Okulları olarak yanınızdayız.

Telefon numaranızı bırakın hemen sizi arıyalım